Mam termin przyjścia do zdjęcia do dyplomu na pojutrze. Niestety, moja cera nie jest obecnie w najlepszym stanie. Czy mogłabym/mógłbym przyjść jak już się polepszy
Prosimy aby niepotrzebnie się nie stresować i przyjść w wyznaczonym terminie. Każde zdjęcie jest poddawane obróbce, w ramach której wszystkie niedoskonałości są wyretuszowane. Twoje zadowolenie jest gwarancją naszego sukcesu.

W trakcie wizyty do zdjęcia dyplomowego, skorzystał(a/e)m z oferty specjalnej w postaci 50% zniżki za dodatkowy komplet zdjęć. Należność uregulował(a/e)m na miejscu. Kiedy mogłabym/mógłbym odebrać moje zdjęcia?
Zdjęcia wykonane w ramach oferty specjalnej są wydawane staroście roku/koordynatorowi zamówienia (a w przypadku zdjęć w postaci cyfrowej, wysyłane pocztą elektroniczną), który to dostarcza je do indywidualnych rąk ich właścicieli, w momencie wykonania zdjęć wszystkim osobom z Waszego roku.

Właśnie otrzymał(a/e)m wiadomość z terminem przyjścia do zdjęcia do dyplomu. Niestety, nie pasuje mi. Kiedy indziej mogłabym/mógłbym przyjść?
Jeżeli termin Tobie nie odpowiada, prosimy o przyjście w każdym dniu poprzedzającym termin wyznaczony przez system. Termin wyznaczony przez system jest terminem ostatecznym.
Aby uniknąć stania w kolejkach, prosimy zajrzeć w nasz kalendarz. Im jaśniejszy kolor tła dla danego dnia, tym mniejsze ryzyko długiego czekania na Twoją kolej.